Голлівудська зірка зажадала зустрічі з Путіним – Телеканал новин 24

Стало відомо про бажання американської акторки Ліндсей Лохан за участь у російському ток-шоу зустрітись з президентом Росії.

Як відомо, після розриву стосунків акторки з росіянином Єгором Тарабасовим, Лохан зацікавились російські ЗМІ.

Зокрема, її запросили взяти участь у ток-шоу “Нехай говорять”. Російський телеведучий Андрій Малахов розповів, що Ліндсей Лохан готова взяти участь у ток-шоу, але за це хоче отримати гонорар і зустрітись з Володимиром Путіном.

“Сума гонорару була нижчою (ходили чутки про гонорар у півмільйона фунтів стерлінгів, – 24), але бажання зустрітися з президентом Російської Федерації у неї дійсно є. Не знаю, про що вона з ним хоче розмовляти: про порятунок амурських тигрів або про проблеми людей, залежних від наркотиків”, – прокоментував Малахов одному з російських видань.

Читайте також: У приступі ревнощів Джонні Депп порізав собі палець і кров’ю почав писати на стіні (фото 18+)

Нагадаємо, раніше з’явились фото, як Ліндсей Лохан під час відпочинку у Греції влаштувала розбірки зі своїм російським хлопцем Єгором Тарабасовим. Згодом у ЗМІ була поширена інформація про розрив їхніх стосунків.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>