Голова столичного адмінсуду захотів судити Деканоідзе

Голова суду, який поновлює на посадах поліціянтів, які не пройшли атестацію, закликає притягнути до відповідальності голову Нацполіції

Про інцидент повідомила сама Хатія Деканоідзе на своїй сторінці у Facebook. Вона написала: “Суддя Вовк закликає притягнути мене до кримінальної відповідальності. Прочитала “веселе” інтерв’ю голови Окружного адміністративного суду Києва. Стандарт “європейського” і “цивілізованого” судді – заклик зняти мене з посади і притягнути до кримінальної відповідальності через критику. Критика полягає в тому, що такі як Мамка (хороший знайомий судді Вовка) повертаються до лав НПУ”.

Хатія Деканоідзе зазначила: “Не збираюся вступати в полеміку з цією людиною, якій українське суспільство вже винесло свій вердикт. Мене більше хвилює реванш старої системи, ніж висловлювання репутаційно збанкрутілих бюрократів”.

Так голова Нацполіції відреагувала на інтерв’ю голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка одному із вітчизняних видань, у якому той прокоментував конфлікт між Нацполіцією і адміністративними судами. Ті масово відновлюють поліцейських, котрі не пройшли переатестацію. Суддя заявив, що голову Нацполіції потрібно звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, нещодавно Окружний адмінсуд Києва повернув на посаду екс-заступника начальника головного слідчого управління Нацполіції Григорія Мамку. Хатія Деканоідзе назвала це “проявом реваншу старої системи“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>