Голова Samsung визнав поразку компанії перед Huawei та Xiaomi

Про це повідомляє Androidinsider.

Читайте також: Фото дня: смартфон Samsung Galaxy S10 із інноваційним дисплеєм

Вочевидь, справи корейців йдуть настільки мляво, що топ-менеджер навіть не погребував словом “криза”, коли описував поточний економічний стан своєї вотчини.

За словами Ко, він дуже шкодує, що справи Samsung Mobile йдуть гірше, ніж у конкурентів, які виявилися більш гнучкими в питаннях ціноутворення.

Найсильніше це відбилося на попиті на бюджетні та средньобюджетні смартфони, які як і раніше залишаються однією з найбільш значущих статей доходу Samsung. Саме завдяки продажам таких апаратів до недавнього часу корейцям вдавалося утримувати статус лідера галузі, обходячи по показнику штучних продажів навіть Apple та Huawei.

Samsung Galaxy F
Складний смартфон Samsung Galaxy F

На жаль, змінити бізнес-стратегію, орієнтовану на продаж по-справжньому дешевих пристроїв, за помахом руки не можна. Для цього потрібно багато часу, якого у Samsung просто немає. Тому єдине, на що можуть розраховувати корейці, чекаючи економічного підйому, – Galaxy S10 і складаний Galaxy F, чиї продажі почнуться вже в наступному році.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Серйозний стрибок продажів смартфонів Samsung повинен спричинити базовий Galaxy S10. У всякому разі, він буде дешевше моделей актуального покоління, але при цьому залишиться повноцінним флагманом, якщо не брати до уваги кількох незначних компромісів.

Читайте також: Huawei теж показала свій прототип гнучкого смартфона

Наприклад, базова “десятка” буде оснащуватися плоским дисплеєм, тільки двома камерами (в той час як старші моделі отримають по три або навіть чотири), але, тим не менш, смартфон повинен стати куди більш привабливим рішенням, ніж iPhone XR.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>