«Голос» встановлює європейські стандарти політики у Львові — ZAXID.NET

Фінансування кампанії «Голосу» на місцевих виборах у Львові та Львівській області відбуватиметься прозоро, за усіма європейськими стандартами. Насамперед, це стосується збору коштів для передвиборчої кампанії Ярослава Рущишина та команди. Про це заявила прес служба «Голосу».

17 вересня відбудеться «Вечірня ватра на підтримку Ярослава Рущишина», на якій планують зібрати передвиборчу заставу для кандидата на міського голову від партії «Голос». Мета – зібрати 124 тис. грн. Це новий, сучасний підхід збору коштів. Потрапити на цю подію можна, якщо купити квиток. Отримані гроші скерують на фінансування виборчої кампанії.

Наступного дня, 18 вересня відбудеться презентація кандидатів у депутати від партії «Голос», програм розвитку Львова та області.

«З партіями, які фінансується олігархами та корупціонерами, змагатися важко, але можна і треба, – заявив лідер «Голосу» на Львівщині Ярослав Рущишин. – Ми заручаємося підтримкою людей і мешканців Львова. Адже «Голос» – це європейські, прозорі стандарти політики. І «Голос» – це гарантований поступ вперед».

За словами Ярослава Рущишина, виборці Львова та області за підсумком конференції побачать у списках «Голосу» фахових, амбітних людей, об’єднаних професійною програмою та непомічених у «старих» політичних силах. Переважна більшість кандидатів до «Голосу» не були в жодних партіях.

«Наш головний капітал – фаховість команди. Закликаю порівняти наших кандидатів з представниками інших партій, бо факти гучніші за будь-які слова. Ми маємо досвід, силу, енергію, знання, відвагу, аби зробити Львів сучасним, європейським, багатим містом гідних громадян. Ми готові брати за себе відповідальність та реалізовувати те, на що роками чекали мешканці нашого регіону», – додав політик.

За 11 місяців у парламенті найменша фракція «Голосу» зробила більше, ніж будь-яка інша фракція поза монобільшістю. Депутати «Голосу» були конструктивні — із 234 ухвалених законопроектів вони підтримали більше половини. Але й принципові – за неприйнятні для «Голосу» законопроекти – голосували «проти» і цей показник найвищий серед опозиційних фракцій. «Голос» працював якісно. Коли аналізували перше півріччя роботи в Раді, то кожна третя наша поправка була врахована. Це другий показник — після монобільшості.

Ярослав Рущишин кандидує на посаду міського голови Львова від партії «Голос». Народний депутат, громадський діяч, меценат. У минулому Ярослав успішний підприємець, який створив тисячі робочих місць у Львові.

Більше про Ярослава та його команду

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>