Гороскоп на тиждень 12-18 жовтня

Гороскоп на тиждень 12-18 жовтня

ОВНИ, емоційне напруження зашкалює, облаштовуйте особисте буття, дбайливо хазяйнуйте спільними грошима, демонструючи взірець надійного партнера (ділового, шлюбного). Самостійне буття протипоказано, узи гіменя є святими, любіться з благовірними, будьте як нитка з голкою, тоді подружній союз отримає нове дихання. Якщо вас «бортонуть», це знак, що іспит на достойного супутника ви не пройшли, треба кардинально змінити свій внутрішній світ. Ворогів не проклинайте, а благословляйте.

ТЕЛЬЦІ, доленосний орієнтир –робота. На службі ви спеціаліст широкого профілю, якщо хочете укріпити кар’єрні та матеріальні, позиції прагніть до творчої оригінальності, активізуйте естетичний смак, будьте дипломатом в колективі, не ігноруйте додатковими повноваженнями. Якщо випливуть на поверхню неприємні казуси, не біда, вони зумовлені кармічно. Дотримуйтеся службової субординації, не встрявайте в таємні авантюри, чесність і порядність передусім. Одночасно дбайте за родинне гніздо, то — благословенний тил.

БЛИЗНЮКИ, любов і дружба переплелися в один клубок. Для підтримки любовного полум’я постарайтеся, аби спільність духовних інтересів, цікавих захоплень перебували в гармонії, станьте для обранця другом і коханцем одночасно. Нестримна пристрасть бажань, що затьмарює здоровий глузд, згубна. Усмиріть власницькі інстинкти, відправте в нокаут ненаситне емоційне «хочу», все, що вам хочеться, турботлива доля пошле, але не задарма — треба заробити.

РАКИ, приборкайте карєрний ентузіазм, то марна трата сил. Тема плідної ділової співпраці та облаштування сімейного буття найактуальніша. Як знайти шлях до компромісу і не підірватися згарячу на мінному полі власних ініціатив?.. Демократично поставте на чільне місце вимоги холоднокровних компаньйонів (шлюбних супутників), ідіть у них на повідку, зважуючи всі «за і проти», любіть їх, тоді уникнете помилок і виграєте. Запас енергоресурсів колосальний, діліться ними заради щастя в родині та укріплюйте домашній тил, все що інвестуєте в сімю повертатиметься благом протягом року.

ЛЕВИ, бойовий енергозапал з вас бє фонтаном, харизма сяє, віртуозно лавіруйте, аби реалізувати власні плани, втілити ідеї, за ними майбутнє. Чужі оригінальні поради мотайте на вуса, але вони безпеспективні. Події тижня наповнені кармічними сюжетами, беріть участь у благодійних акціях, жертовність — то «валюта» для оплати допущених раніш помилок. Лівою беріть, а правою подавайте і не сурміть на публіці про свою щедрість! Побутові та сімейні проблеми слід вирішувати по ходу їх актуалізації, саме під рідним дахом доля прищеплює риси дбайливого господаря та турботливого сімянина.

ДІВИ, міняйте обстановку, там поталанить підібрати ключ до сердець малознайомих людей завдяки гіпнотичному впливу та зав’язати міцні вигідні стосунки. Ваш орієнтир — сокровенні бажання, що довго зріли і тепер потребують широкомасштабної реалізації. Будьте впевнені в собі, довіряйте власним думкам, що сприятиме теплій задушевній атмосфері з людьми. Одночасно розщедрюйтеся на подарунки, економити на задоволеннях не слід хочете, аби вас любили, не жалійте серця, гаманця, за збитки не переживайте, все повернеться сторицею! А ось в борг брати заборонено!

ТЕРЕЗИ, ви чарівна впливова у соціумі особистість, маєте високий рейтинг популярності в романтичній сфері, царинах освіти, відмінний фахівець на роботі. І хоча тут напружена обстановка, сумлінно працюйте, заробляти власні гроші треба будь-що, аби не виникали спори з приводу чий внесок у спільний матеріальний казан більший –все порівну! Шлюбні стосунки переживають кризу, втім тут правите балом ви, а бідолашний партнер нехай не «брикається», а пристосовується та любить вас, заплющуючи очі на всі недоліки.

Для СКОРПІОНІВ відлюдництво найкращий лікар і духовний наставник. Підводьте підсумки минулого року, славте і дякуйте Всевишньому за все, що маєте, нікого не судіть та не судимі будете. На карєрних та матеріальних теренах фортунить, тільки не хапайтеся за все, що вам навязують на службі, будете на побігеньках –захворієте. Обирайте улюблені задання за творчим покликанням, адже маєте привілеї у начальства.

СТРІЛЬЦЯМ визначено віч-на- віч зіткнутися з небезпечними ситуаціями, яких довго уникали, і з честю з них вийти та розкошелити ділових компаньйонів. Якщо бізнес рушиться, вас обманули з грошима, киньте зневірятися і не уподібнюйтеся до аналогічного кроку, метод «око за око, зуб за зуб» посилить зло. Переплавте в собі гнів на милість, проженіть заздрість, не заглядайте в чужий гаманець і задовольняйтеся тим, що маєте, то цінний скарб: високий власний рейтинг, впливові друзі плюс надійна ділова команда.

КОЗОРОГИ, штурмуйте кар’єрний олімп (як фахівець ви сама досконалість), приборкавши диктаторського джина. Претензіями та вимогами тільки піддасте жару бойовому ентузіазму конкурентам, підсилите протистояння. Проте у будь-якій борні визначена «нічия», адже на роботі серед колег маєте вірних друзів, які нізащо вам не накапостять. Тим, хто шукає прибуткову роботу, зрештою поталанить. Це вдала пора реалізації фахового покликання, закладеного природою і створення надійної ділової команди з друзів, відданих вам.

ВОДОЛІЇ, роботодавці вас цінуватимуть, як досконалого фахівця, піддайте емоційної пари в топку службових досягнень та виконуйте роботу з душевним трепетом! Службовий мікроклімат дискомфортний, тому беріться за улюблене заняття, де можна творчо реалізуватися, а додаткових навантажень уникайте. Благо поряд енергійні партнери-союзники з якими можна розширити кругозір, плідно співпрацювати, штовхаючи віз проектів у потрібному напрямку. Опирайтеся на чужі ідеї, за ними успішна перспектва, а власні поки що нехай зріють до кращих часів.

РИБИ, життя прекрасне, будьте щедрими й великодушними з коханими, дітьми, родичами! Ваше світовідчуття кардинально міняється, йде переоцінка життєвих цінностей, якщо виникнуть екстремальні ситуації — то на краще, в стресах накопичений негатив переплавляється в позитив. Увага шлюбним парам: кохайтеся, але не потрапляйте в залежність один від одного, ви дві самодостатні особистості, де підкаблучництво недопустиме, однак бажання парнерів є святим.

Любов ШЕХМАТОВА, астролог

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>