ГОРОСКОП НА 18 ЛЮТОГО

ГОРОСКОП НА 18 ЛЮТОГО

Це день (напередодні молодика) підведення підсумків минулого місяця. Слід все переосмислити, зробивши висновки над допущеними помилками. Позбувайтеся боргів, завершайте розпочаті раніш справи, інакше вони знову «перекочують» у наступний місяць, обтяживши поступ вперед.

ОВНИ, події дня розгортатимуться непрогнозовано, нічого не плануйте, не намагайтеся взяти під контроль ситуації, пливіть за течією, наводьте лад в душі і навколишньому просторі. Благодійність є невід’ємною часткою буття, тож лівою беріть, а правою подавайте нужденним. Таємно. Бог все бачить.

ТЕЛЬЦІ, приготуйтеся до кар’єрних пертрубацій. Події дня закликають залишити за бортом минуле і взяти новий курс у світле завтра. Але успіх маловірогідний, якщо перебуваєте в полоні консерватизму, у вас бракує хоробрості чи відсутній план нових дій. Конкретних вчинків вибраному напрямі краще не робити – старт виявиться передчасним. Зате подумки в голові маєте все змоделювати на вищому рівні, а пізніш воно матеріалізується.

БЛИЗНЯТА, доля створює успішні умови аби ви порвали з минулими цінностями і вступити в нове співтовариство. Однак чи готові ви відмовитися від старої філософії буття (що є вже регресивною), по якій звіряєте власні дії і обновити її з вимогами прогресу?… Сміливіше, годі топтатися на місці! Еволюція духовного розвитку вимагає рішуче реорганізуватися, а помічників, консультантів та покровителів довго шукати не треба, вони знайдуться і радо підставлять своє плече.

РАКИ, вам небезпечно жити на вулкані, комфорт і стабільність святая святих. А все що вносить хаос, не прогнозованість, вселяє невпевненість у майбутньому є руйнівним імпульсом. Підведіть риску під подіями минулого місяця, розплатіться з боргами, виконайте дані обіцянки, втім друзі навряд чи зможуть чимось допомогти, тому спирайтеся на батьків, дітей, сімейні цінності. І не будьте черствими з родичами!

ЛЕВИ, хто друг, а хто недруг стане очевидним, справжні товариші пізнаються в біді та ділах, в чому ви вкотре переконаєтеся. Тож коли хтось не витримав цей іспит слід від них дистанціюватися і якомога подалі. Не піддавайтеся на агресивні провокації, утримайтеся від нових сумісних починань, інакше опинитеся під каблуком сильнішого партнера чи конкурента.

ДІВИ будь-які нововведення в професійній, лікувально профілактичній сфері слід відкласти на пару днів. А якщо не йметься поескпериментувати, нехай ваші замисли будуть детально прораховані в голові, до активних дій поки що не приступайте. Відмовтеся від морально застарілих технологій, затвердіть план модернізацій, адже вам слід йти в ногу з науковим прогресом, інакше кар’єрних вершин не опанувати.

ТЕРЕЗИ, приготуйтеся до несподіваних сюрпризів, шокової інформації. Втім лякатися не треба. Ви сильна особистість, з геройським духом, прийшов час налаштуватися на хвилю модернізацій, вдатися до експериментів, цього вимагає невмолимий прогрес… , але не сьогодні, перечекайте пару днів. Потребу в «генеральному» очищенні можна задовольнити в рідній домівці. Наведіть там порядок.

СКОРПІОНИ, приборкайте бунтарський дух і не перекроюйте на новий лад домашні традиції, звички, не затівайте в оселі капітальні ремонти та прибирання. Плекайте в душі ласкавість, доброзичливість, тоді всі, хто опинився поряд, платитимуть взаємністю. Нині ви не здатні мислити швидко, потрібен допоміжний час для всебічного обмірковування і долання інерційності в моменти прийняття важливих рішень.

СТРІЛЬЦІ перебуватимуть в чудовому настрої, випромінюючи в навколишній простір наснажливі флюїди та приваблюючи споріднені душі. Бути в парі з вами — це свято! Несподіване знайомство може подарувати незрівнянну насолоду, залишивши в пам’яті незгладимий слід. Йдіть на відвертий діалог, навіть неприємний. Після мовчазних образ нині греблю прорве, що внесе ясність в ситуацію. Однак для пошуку і передачі важливих ділових відомостей день несприятливий, ризикуєте стати жертвою дезінформації, або потрібні люди у відповідальну мить зникнуть з горизонту, залишивши вас в подиві і розгубленості. Не давайте обіцянок, відкладіть підписання документів, подачу заяв в адміністративні інстанції. .

КОЗОРОГИ, заробляйте власними зусиллями та чесним способом, ви унікальний спеціаліст широкого профілю, що здатний скласти конкуренцію будь-якому кар’єристу та ходити в багатіях. І не смійте встрявати в грошові авантюри, прибуток, отриманий незаконним шляхом надалі стане причиною непорозумінь, сутичок з податківцями. Важливими покупками ліпше не захоплюватися, а обмежитися нагальними дрібними витратами. І не ловіть гав в людному місці, є ризик стати жертвою злодіїв.

ВОДОЛІЇ, утримайтеся від з’ясовувань стосунків з діловими, шлюбними партнерами, шанси, що діалог приведе до конструктивного результату та взаємного порозуміння —мізерні. Хоча сьогодні вам відведено грати першу скрипку в оркестрі. Менше нервуйте, смиренно пристосовуйтеся до вимог, інтересів та набирайтеся досвіду.

РИБИ, день кармічний, не бійтеся самоти, вона імпонує вашому душевному стану. Можна заховатися в «мушлю» на робочому місці, чи законспіруватися в сімейних стінах і зайнятися домашнім благоустроєм. А ось викликати на відверту розмову партнера чи супротивника немає сенсу. Скоріше всього вони знаходяться під покровом іллюзій, логічності бракує, тож навряд чи дочекаєтеся від них однозначної поведінки, адекватного формулювання думок та намірів.

Астролог Любов ШЕХМАТОВА

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>