Гороскоп на 29 жовтня

Гороскоп на 29 жовтня

ОВНІВ терзатиме внутрішній спротив, прокинеться деспотичний інстинкт, який терміново потрібно приборкати, інакше задумане не реалізуєте. Втім, найприкріше те, що ви можете стати червоною мантією для… керівництва, а це спровокує стресову травму.

ТЕЛЬЦЯМ роль посередника у вирішенні спірних питань підійде найліпше. Поводьтеся порядно, ведіть розумну стратегію, враховуючи погляди, інтереси та побажання обох сторін і насамперед — у робочому колективі.

БЛИЗНЯТА, розраховуйте на власні арсенали, не зазіхайте на чуже, бо й свого позбудетеся, чітко дотримуйтеся закону «беру-даю», й це стосується душевних, інтелектуальних, сексуальних, матеріальних ресурсів.

У РАКІВ, швидше за все, прокинуться садистські нахили, вони з насолодою «помучать» шлюбних партнерів чи колег, однак, як це не парадоксально, вони за ті тортури їх… ще більше полюблять.

ЛЕВИ, постарайтеся гармонійно вписатися в службову ієрархію, стримуйте роздратування, говоріть лише по суті, демонструючи ділову компетентність та юридичну обізнаність в робочих питаннях.

ДІВИ, вдосконалюйтеся як керівник та адміністратор, менше емоцій — більше справ. По-хазяйськи та творчо ставтеся до організації колективних заходів. Якщо опинилися на розважальній тусовці, до нових знайомств придивіться уважно й серйозно.

ТЕРЕЗИ, день наелектризований і метушливий, достатньо іскри непорозумінь (вдома, на службі) — і запалає полум’я сварок. Не давайте зашкалювати власним принципам і одночасно тримайте на висоті власну гідність.

СКОРПІОНИ, контактуючи з людьми, оперативно переключайтеся з однієї точки зору на іншу, намагайтеся побути «в чужій шкурі», але тільки з урахуванням законних підстав і прорахунком плідних результатів на перспективу. Скрізь має панувати лише раціональний підхід, тоді збіг обставин піде на користь вам і особам, з якими маєте справу.

СТРІЛЬЦІ рухаються кармічним курсом, де свобода волі обмежена, а кожна подія є відлунням із минулого з метою переосмислення й корекції поведінки. Гасіть в собі бунтарські риси, облиште таїти образи, тоді гармонійно впишетеся в нормативи «хочу» і «можна». Періодично усамітнюйтеся і вірте у все найкраще.

КОЗЕРОГИ — «на білому коні», події дня закладають успішний фундамент на майбутнє. Йдіть на компроміс, не затівайте зведення рахунків з кривдниками. Особливо ладьте з амбітним шефом, будьте з ним на дружній ноті, а своє неформальне лідерство в колективі пастарайтеся використати на благо кар’єри.

ВОДОЛІЇ, нині день кармічний, тож станьте затишною гаванню в шторм, емоційним маяком, що вказує людям шлях до рятівного берега. Визволяти з біди — не ваша місія, потрібно дати бідолахам прихисток, аби вони врятувалися самотужки.

У РИБ істинні дружні взаємини проходять суворий іспит матеріальними благами. Не дайте грошам стати яблуком розбрату: дружба дружбою, а гроші нарізно. Щедрі реверанси оточення — це приз долі, однак його слід заслужити, і якщо хтось скупиться, то так і має бути!

Астролог Любов ШЕХМАТОВА 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>