ГПУ зупинила розслідування справ проти Кернеса

ГПУ зупинила розслідування справ проти Кернеса

Мера Харкова підозрювали в організації викрадення людей під час Майдану.

Досудове розслідування проти мера Харкова Геннадія Кернеса, якого підозрювали в організації викрадення людей під час подій Євромайдану, зупинено. Про це йдеться у відповіді Генеральної прокуратури України на запит онлайн-ресурсу Доступ до правди.

“Відповідно до ст. 280 Кримінально-процесуального кодексу України досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні 04.07.2014 зупинено у зв’язку з важкою хворобою підозрюваного”, – сказано у відповіді.

Нагадаємо, проти Кернеса було порушено справу, його підозрювали в організації викрадення людей під час подій Євромайдану у Харкові.

У березні Кернесу було повідомлено про підозру у скоєнні злочинів відразу за трьома статтями: за ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 127 (катування) та ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) Кримінального кодексу.

Тоді Печерський районний суд міста Києва обрав Кернесу запобіжний захід у вигляді часткового домашнього арешту (меру з 21:00 вечора до 7:00 ранку наказувалося перебувати вдома). Однак ситуація змінилася наприкінці квітня – після замаху на Геннадія Кернеса під час пробіжки.

Тоді, щоб вивезти мера на лікування до Ізраїлю, запобіжний захід з часткового домашнього арешту було змінено на особисту поруку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>