ГПУ оголосила в розшук п’ятьох колишніх депутатів Ради

ГПУ оголосила в розшук п’ятьох колишніх депутатів Ради

Екс-комуністів та регіоналів звинувачують в організації голосування за “диктаторські” закони.


гпу прокуратура генпрокуратура

<!–       –>

Генеральна прокуратура України висунула підозри п’ятьом колишнім депутатам від Партії Регіонів і КПУ Володимиру Демидку, Андрію Пінчуку, Станіславу Скубашевському, Ярославу Сухому та Олександру Зубчевському. Вони були членами Лічильної комісії Верховної Ради і звинувачуються у зловживанні повноваженнями і службовій підробці під час організації та проведення голосування за законопроекти, які забороняють мирні протести, що згодом стали відомі, як “диктаторські закони 16 січня”, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Генпрокуратура повідомила про підозру у вчиненні злочинів і оголосила в розшук колишніх народних депутатів України, членів Лічильної комісії Верховної Ради.

“У зв’язку з тим, що зазначені особи не з’явилися до органу попереднього розслідування, 12.03.2015 слідчим винесено постанови про оголошення їх у розшук”, – йдеться у заяві Генпрокуратури.

Генеральна прокуратура України 10 березня повідомила про підозру колишньому народному депутату фракції КПУ та секретарю лічильної комісії Верховної Ради України VII скликання Сергію Гордієнку у зловживанні владою та службовій підробці при прийнятті парламентом “диктаторських законів” 16 січня 2014 року. Суд вже обрав йому запобіжний захід у вигляді арешту.

Колишньому народному депутату від Партії регіонів Михайлу Чечетову повідомлено про підозру у скоєнні злочину під час голосування у Верховній Раді 16 січня 2014 року, заявив начальник Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.


За матеріалами:

Інтерфакс-Україна /


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>