ГПУ оголосила підозру екс-голові СБУ

ГПУ оголосила підозру екс-голові СБУ

Генпрокуратура оголосила про підозру колишньому голові Служби безпеки України Олександрові Якименку та його заступникові. Про це заявили у прес-службі відомства.

“Встановлено, що керівники СБУ всупереч вимогам законодавства з метою придушення акцій протесту 18 лютого 2014 року оголосили про проведення антитерористичної операції і почали її проведення в центрі Києва”, – йдеться в повідомленні, пише tvi.ua.

“Зокрема, силами центру спеціальних операцій “А” СБУ вони організували захоплення будівлі Федерації профспілок України, що призвело до пожежі в цій будівлі та смерті двох осіб”, – наголосили в прес-службі.

Також зазначено, що Печерський районний суд Києва обрав колишньому начальнику Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту з носінням електронного засобу контролю, а Якименка та його заступника оголошено в розшук.

Нагадаємо, нещодавно ГПУ оголосила підозру Кернесу.

<!–
redaktor

:


–>


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>