ГПУ повідомила про підозру меру міста Бучі

Генеральна прокуратура повідомила про підозру у зловживанні службовим становищем меру Бучі Анатолію Федоруку, а також секретарю міської ради.

Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко у Facebook

“Спроби відкупитися не проходять. Після величезної слідчої роботи Департаментом з розслідування у сфері економіки ГПУ сьогодні повідомлено про підозру голові Бучанської міської ради Федоруку А. П., а також секретарю цієї ж ради”, – написав Луценко.

Він також уточнив, що Федоруку інкримінують незаконну передачу у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду першої категорії, вартістю понад 100 млн гривень, а секретарю ради – 1,024 га, який за відсутності Федорука також незаконно передав земельні ділянки лісового фонду.

Крім того, Луценко повідомив, що в тексті підозри вказані “дуже відомі прізвища щасливих нових бучанців”.

“Слідство планує усунути Федорука від займаної посади. У разі переховування його від слідства, ми змушені будемо оголосити його в розшук для затримання і арешту”, – додав генпрокурор.

Нагадаємо, 21 липня правоохоронці прийшли з обшуком до Федорука у справі про розкрадання 900 гектарів лісу в Київській області. За даними з відкритих джерел, у 2002 році міськрада Бучі змінила цільове призначення земельних ділянок лісового фонду загальною площею 890 гектарів і віднесла їх до земель житлової та громадської забудови. Частину лісу отримала родина Ігоря Калєтніка – колишнього першого заступника голови Верховної Ради.

Мер Ірпеня Київської області Володимир Карплюк, який також проходить по цій справі, покинув країну і був оголошений в розшук. Федорук і Карплюк – куми. Під час обшуків у будинку Федорука знайшли колекцію орденів, гроші та коштовності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>