ГПУ пропонує позбавити Артеменка українського громадянства

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, під час розслідування кримінального провадження за фактом вчинення злочину, передбаченого статтею 111 КК (державна зрада), було зібрано достатньо документів, які вказують на те, що Артеменко отримав громадянство Канади.

“Державна міграційна служба після отриманих від ГПУ матеріалів може звернутися до президента з проханням позбавити нардепа.Артеменка громадянства України”, — написала Сарган.

  • Нагадаємо, що прокурори Автономної Республіки Крим спільно зі співробітниками СБУ проводили обшук у приміщенні офісу ГО “Міжнародний центр перспективних досліджень”, послугами якої користувався нардеп Андрій Артеменко.
  • СБУ та ГПУ за результатами обшуку вилучили докази.
  • Керівник Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук та екс-депутат Радикальної партії Андрій Артеменко на даний час проходять у якості свідків у справі про так званий “мирний план”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>