"Гра престолів" встановила новий рекорд за кількістю нагород "Еммі"

У цілому серіал отримав 38 статуеток за всю історію існування.


игра престолов

<!– " "      "" –>

Серіал “Гра престолів” отримав 12 нагород премії “Еммі” в цьому році. В цілому серіал отримав 38 статуеток за історію свого існування, що дозволило йому побити рекорд серіалу “Фрейзер”, володаря 37 премій “Еммі”, повідомляє ВВС.

“Гра престолів”, зокрема, стала кращим драматичним серіалом і отримала приз за кращу режисуру окремого епізоду. Кращим комедійним серіалом у цьому році став “Віце-президент”. Нагороду за кращу чоловічу роль в драмі отримав Рамі Малік (“Містер Робот”), а жіночу – Тетяна Маслані (“Темний дитя”). Нагороди за кращу акторську гру у комедійних шоу отримали Джеффрі Тембор (“Очевидне”) і Джулія Лоїс-Дрейфус (“Віце-президент”).

Приз в категорії “Кращий телевізійний фільм” отримав спеціальний випуск серіалу “Шерлок”.

Джордж Мартін представив серію книг “Пісня льоду і полум’я”, на написання якої його надихнула Війна білої й червоної троянди, у 1996 році. За мотивами книги знімається популярний серіал “Гра престолів”. Сама історія на даний момент включається в себе п’ять книг, і письменник планує написати ще дві. Серія розійшлася у світі тиражем 58 мільйонів примірників. У минулому році серіал також отримав 12 нагород “Еммі”, що стало рекордом за кількістю перемог за один рік.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>