ГречкаФест – спроба з гумором попрощатися з брудними методами агітації – Дмитро Кисилевський

Відвідувачам фестивалю пропонувалося символічно обміняти голос на гречку, в тирі дротиками лопнути “повітряні кулі порожніх обіцянок”, а також стати клоном кандидата від Слуги народу на стенді з партійним бордом.  Окремий стенд на фестивалі був присвячений кандидатам, які бояться зізнаватися виборцям, що є чинними народними депутатами.

Організатором ГречкаФеста став кандидат в народні депутати від партії Слуга народу в 24 окрузі Дніпра Дмитро Кисилевський.

ГречкаФест _реклама

facebook.com/pg/kisilevskiy.dp.ua

“Одне з головних відмінностей нових політиків від старих – методи політичної боротьби. Я свідомо відмовився від засівання округу гречкою і порожніх обіцянок. Людям потрібні не просто нові обличчя в політиці, вони цінують порядність, і не приховують зневагу до усіляких клонаів і шарлатанів, – зазначив Кисилевський. – Одна з локацій на Гречка Фесті – намет боягузливого депутата. Він боїться зізнаватися людям, що 5 останніх років працював в парламентській більшості, боїться питань людей про те, до чого довів країну за 5 років. Важливо, щоб люди вчасно виявляли цих боягузів, і в лоб питали про те, чого ті бояться найбільше.

ГречкаФест _реклама

facebook.com/pg/kisilevskiy.dp.ua

ГречкаФест – спроба з гумором попрощатися з брудними методами агітації, символом політиків минулого. Кинути дротиком в повітряну кульку з порожніми обіцянками, і лопнути його. Я і партія Слуга народу – за конкуренцію ідей, а не брудних технологій”.

Дмитро Кисилевський балотується в депутати по 24 округу, це Індустріальний і Самарський райони Дніпра.

Позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>