Григорій Суркіс зберіг посаду віце-президента УЄФА

Почесний президент ФФУ продовжить працювати в європейському футбольному союзі.


Григорий Суркис, футбол

<!–   -   2013 –>

Григорія Суркіса переобрано на посаду віце-президента УЄФА. Про це сказав генеральний секретар організації Джанні Інфантіно, підбиваючи підсумки виконкому європейського футбольного союзу, який пройшов у Празі.

Повний список заступників Мішеля Платіні виглядає так: перший віце-президент – Анхель Марія Вільяр Льона (Іспанія), другий – Маріос Лефкарітіс (Кіпр), третій – Джанкарло Абете (Італія), четвертий – Григорій Суркіс (Україна), п’ятий – Міхаель ван Прааг (Нідерланди). Крім того, норвежка Карен Еспелунд була переобрана в виконком ще на 4 роки в якості жіночого представника.

Нагадаємо, Григорій Суркіс вперше був обраний віце-президентом УЄФА у травні 2013 року. Раніше він входив до складу Виконавчого комітету УЄФА, а також був головою Комітету УЄФА зі змагань для збірних і заступником голови Комітету УЄФА зі стадіонів та безпеки. До вересня 2012-го Суркіс очолював Федерацію футболу України.

Додамо, що на засіданні виконкому УЄФА було прийнято рішення трохи пом’якшити правила фінансового фейр-плей. Зокрема, були знижені допустимі суми збитковості для клубів. Також в оновлених правилах будуть враховуватися несприятливі умови, у яких можуть опинитися клуби через економічні потрясіння або важкий стан регіонального ринку.


За матеріалами:

uefa.com


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>