Гройсман вірить, що цифрова економіка підніме ВВП України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оприлюднив проект розпорядження Кабінету міністрів про перехід до цифрової економіки.

“Цифрова економіка є акселератором соціально-економічного розвитку в сучасному світі і здатна швидко підвищити ВВП країни. Кілька прикладів: свого часу впровадження принципів цифрової економіки дозволило таким країнам, як Естонія, Ізраїль, Ірландія і Швеція зробити ривок, який вимірюється від 12% до 20% ВВП цих країн”, – повідомив Гройсман на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, у програмі йдеться про запровадження універсальних цифрових послуг, цифрового робочого місця, “цифрових послів”, орієнтація на STEM освіту, а також розвиток “Індустрії 4.0”, “смарт-фабрик”, побудові технологічних парків.

“Це блокчейн, адитивні технології і штучний інтелект. Так, план заходів дуже амбітний. Проте я абсолютно переконаний, що ми маємо ресурси для того, щоб втілити його в життя і зробити якісний стрибок у розвитку всієї країни”, – зазначив Гройсман.

Крім іншого, в програмі пропонується запровадити в Україні цифрові права громадян, згідно з рекомендаціями ООН.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>