Гройсман знову попередив Коболєва про можливу відставку

Від ефективності роботи “Нафтогаз України” залежить збереження Андрієм Коболєвим посади голови правління компанії. У разі виникнення чергових проблем менеджмент компанії буде замінено.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабміну.

“У понеділок “Нафтогаз України” заявив, що “Нафтогаз” мене почув. Вони зменшують з 1 травня на 300 грн ціну на тисячу кубів. Я думаю, що це не останнє зниження, ринки показують зниження, і будемо далі ми дивитись на те, як відкрито “Нафтогаз” буде діяти щодо українських громадян. Але я хочу наголосити, що перша епопея в нас була з контрактом, друга епопея – це в нас була з цінами на газ. Я хочу ще раз повторити те, що я сказав напередодні: третього разу не буде. Якщо менеджмент державної компанії НАК “Нафтогаз” України не зрозуміє, що їх найнято державою для того, щоб ефективно управляти компанією і не грати з українським суспільством у кота й мишки, то пояснення буде тільки єдине: це зміна менеджменту “Нафтогазу”, – заявив прем’єр-міністр.

Раніше Володимир Гройсман ініціював відставку глави НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва в разі відмови компанії знизити до 24 квітня 2019 року ціну на газ.

Нагадаємо, ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” з 1 квітня 2019 року знизила ціну газу на квітень для своїх побутових споживачів у Кіровоградській області та інших регіонах на 2%.

Раніше НАК “Нафтогаз України” опублікувала цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>