Гройсман: коли у нас буде розвинена економіка, зможемо …

Гройсман: ми маємо 130 млрд грн бюджету українського війська / Фото УНІАН

Україна зможе збільшити оборонний бюджет удвічі з нинішніх 130 млрд грн за умови розвитку вітчизняної економіки.

Гройсман – міністрам: українці в 2017 році повинні відчути економічне зростання

Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Я хочу наголосити, ми маємо 130 млрд грн бюджету українського війська, нашої безпеки і оборони, але я вважаю, що найкращими і найяскравішими оплесками буде збільшення вдвічі оборонного бюджету нашої країни. А це можна буде зробити, коли у нас буде розвинена економіка», – сказав Гройсман.

«Економіка не терпить популізму, і ми повинні його викорінити з цієї зали», – додав прем’єр.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада України в ніч на 21 грудня прийняла в цілому підготовлений урядом проект державного бюджету на 2017 рік з дефіцитом 3% і закладеним зростанням економіки також в 3%.

Доходи держбюджету встановлені в сумі 721,4 млрд грн, витрати – в сумі 790,4млрд грн. Граничний рівень дефіциту – 77,5 млрд грн. Фінансування оборони країни було збільшено на 5,9 млрд.

На фінансування сфери оборони і безпеки в 2016 році було виділено понад 113 млрд грн. У 2017 році фінансування оборонного сектору було збільшено до 129 млрд грн.

Теги:
Гройсман, Рада, оборона, бюджет

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>