Гройсман пригрозив Яценюку кримінальною справою

Гройсман пригрозив Яценюку кримінальною справою

У Раді створено групу, яка займеться перевіркою фактів зловживань в уряді Яценюка і надасть звіт до 7 травня.

Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку не уникнути покарання в разі підтвердження фактів зловживань в його уряді. Про це заявив спікер парламенту Володимир Гройсман, передає видання Вести.

“Було проведено засідання коаліції за фактами зловживань та фінансових порушень в уряді. Вирішення цього питання з перевірки фактів правопорушень, які були озвучені щодо корупції в держсекторі має бути прийняте. Будь-який факт повинен бути оприлюднений в парламенті. У мене була розмова з прем’єром Арсенієм Яценюком, він висловив готовність і погоджується з тим, щоб публічно розглядати це питання … Будь-яка людина, якщо знайдуться підтвердження цим фактам, повинен бути покараний. Іншого виходу немає. Інакше корупція в нашій державі ніколи не буде викоренена “, – заявив він з парламентської трибуни.

Після цього Гройсман виступив з пропозицією створити групу, яка займеться перевіркою фактів зловживань в уряді Яценюка.

Потім спікер Ради доручив комітетам невідкладно затвердити склад робочої групи та провести розслідування, після чого ознайомити всіх з результатами перевірок фактів зловживань у Кабміні. Разом з тим, робоча група повинна буде надати правову оцінку правопорушень і в письмовому звіті подати їх у парламент до 7 травня.

Всі факти і докази, за словами спікера, будуть передані Генпрокурору для подальшого розслідування: “Ми говорили з прем’єр-міністром і це наша спільна позиція, щоб генпрокурор відзвітував про стан перевірених фактів публічно в стінах Верховної Ради … З корупціонерами і хабарниками потрібно розмовляти не гаслами , а нормами кримінального кодексу. І не тільки нормами кримінального кодексу, а й реальними термінами ув’язнення “.

Ініціативу Гройсмана депутати підтримали лише з четвертої спроби.

Як повідомляв Корреспондент.net, відсторонений глава фінінспекції Микола Гордієнко звинуватив уряд Яценюка в корупції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>