Гройсман спрогнозував, на скільки зросте економіка наступного року – УНІАН

Ілюстрація REUTERS

Консенсус-прогноз щодо зростання валового внутрішнього продукту України в 2019 році станом на грудень поточного року говорить про те, що зростання національної економіки становитиме 3,5%.

Читайте такожВіце-прем’єр розповів, що забезпечить українській економіці щорічне зростання на 5-7%

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Що стосується 2019 року, ми прогнозуємо подальше зростання. Консенсус-прогноз, який ми маємо на грудень, говорить про зростання в 3,5%. Підкреслюю, що ми можемо зростати більше”, – сказав він.

Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів додав, що консенсус-прогноз передбачає зростання українського експорту в 2019 році на 13%, а по промисловості зростання має становити 4%.

Як повідомляв УНІАН, у грудні експерти, що брали участь у дискусії з питань макроекономічного аналізу і прогнозування в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, зберегли прогноз щодо зростання валового внутрішнього продукту в Україні в 2019 році на рівні 3%.

Національний банк прогнозує зростання ВВП України в 2018 році на 3,4%, уряд – на 3,2%.

Міжнародний валютний фонд очікує зростання економіки України в поточному році на 3,3%, Світовий банк – на 3,5%.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>