Громадянська війна і хунта: що розповідають про Україну наші …

Шановне панство-хунторянство! Як багато хто знає, перебуваю на Кіпрі з майже робочою поїздкою))) Так от, жарти жартами, але є проблема.

Сьогодні довелося поспілкуватися з чудовим гідом. І вона дуже здивувала, коли сказала, що трохи не розуміє, що в нас відбувається на Сході та у Криму. Так, вона знає про нас, більш того, ретельно цікавиться подіями пов’язаними с Голодомором. Розповіла під яким враженням була від фільму “Гіркі жнива”. І тут вона спілкується з туристами з України, і на питання, що в нас зараз відбувається, замість почути як Раша окупувала Крим і заливає кров’ю Донбас, чує що це все політика, в Україні громадянська війна, і в Києві – хунта.

Так от, шановна Хунта, ми будемо поганою Хунтою, якщо не зробимо щось з цим. Бо що це за срань??!! Ти тут б’єшся або на фронті, або в тилу. Робиш все, що від тебе залежить аби наблизити Неньку до цивілізованого світу, а якесь малоросійське падло їде в турпохід Європою і починає розповідати Бог зна що!

Так, ми всі разом здобули той безвіз, але може якось у наших громадян які їдуть за кордон питати чий Крим, хто Росія, що коїться на Сході, та й перші рядки гімну хай скажуть?

І наприкінець, так на Кіпрі вкрай багато вихідців з колишнього СРСР, спочатку їх всіх називали росіянами, вже кілька років називають російськомовними, зараз ми пояснили нашому чудовому гіду Кірікії, що треба казати “ті хто розуміють російську”. Думаю вже дуже скоро почнуть розрізняти і за національністю.

А коли я сказав, що Путін та Ердоган одне ху*ло Кірікія зраділа і міцно потиснули мені руку. Що ж, панство, от так і стають Кіпробандеровцями))).

І не забуваємо міркувати над тим, що робити з нашими, так би мовити, громадянами. Аби уся наша робота не пішла під три чорти.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>