Група ІО уточнює, що дитина на Донбасі загинув вчора при … – РБК

Група ІО уточнює, що дитина на Донбасі загинув вчора при … – РБК

Керівник групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук підтверджує загибель дитини на Донбасі в ході вивезення батьками в приватному порядку. Про це Тимчук пише у своєму Facebook.

“Трагічний випадок з обстрілом транспорту і загибеллю дитини, про який ми повідомили, що стався вчора під час вивезення дітей біженців, яких батьки намагалися вивезти з Донбасу в приватному порядку”, – уточнив керівник групи ІО.

Згідно з повідомленням Тымчука, джерела групи ІС “допустили неточність лише в тому, що мова йде не про вихованців дитячих будинків, що вивозяться з Донецька”.

Раніше в групі ІО повідомили, що в Донецькій області бойовики обстріляли мікроавтобус з дітьми, в результаті чого 1 дитина загинула і ще 10 були поранені.

“Вчора на ділянці траси Донецьк – Волноваха бойовики ДНР розстріляли мікроавтобус з дітьми, яких евакуювали з дитячих будинків Донбасу. Зокрема, за попередньою домовленістю з керівництвом терористичної організації ДНР, з Донецька в Маріуполь були відправлені мікроавтобуси, перевозили в загальній складності близько 60 дітей”, – написав Тимчук раніше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>