Група Mozgi випустила кліп з еротичними сценами

Потап і його команда знову захоплюють ефір

Випускати забійний літній хіт, який потім звучить з кожного “брехунця” – у цій справі Потап абсолютний чемпіон. Готуйтеся наступну половину літа-2015 провести з треком, який так і називається «Хіт мого літа». На цю композицію група Mozgi сьогодні представила кліп. Відеоряд «Хіта» вийшов багатим на еротичні сцени. У ролику Потап, Позитив і Дядя Вадя а також балет Flow Masters демонструють, як жінки своєю красою здатні перетворити чоловіка на тварину.

 – Іноді зустрічаєш де-небудь дівчину, дивишся на неї і розумієш: вона стане твоїм хітом, мінімум – хітом твого літа! У кліпі «Хіт мого літа» ми показуємо самі низинні і високі почуття, які переживає чоловік. Ми ковзаємо між тваринним інстинктом чоловіка схопити жінку і потягти її з собою в печеру і щирим захопленням красою жіночого тіла, яке оспівували в усі часи, – розповідає продюсер проекту Потап.

Трек «Хіт мого літа» увійшов до дебютного альбому групи Mozgi «Електрошаурма», який сьогодні з’явився в iTunes. Самі учасники проекту незвичайну назву релізу пояснюють тим, що він є сумішшю різних музичних напрямків, трендових звуків і екзотичних мотивів.

14.07.2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>