Гусєв має пропозиції про продовження кар`єри від клубів трьох країн

Олег Гусєв має пропозиції про продовження кар`єри від клубів трьох країн.

Про це в кометарі Сегодня заявив Вадим Шаблій, агент Гусєва.

“Просто у Олега закінчився контракт. Він і так провів чимало років в Динамо. Тепер його чекає новий етап. Він дуже вдячний столичному клубу, де до нього ставляться як до рідного. Це взаємно.

Рано чи пізно він повернеться в Динамо, але вже в якості співробітника клубу. Багато легенд – Пірло, Хаві, Лемпард, залишаючи Мілан, Барселону і Челсі, продовжували кар’єру в інших командах. Щодо Олега ми розмовляємо з різними командами.

Є варіанти в Америці, Туреччині. Перевагу віддамо найбільш конкретному. Швидше за все, все вирішиться після Нового року.

Гусєв – той футболіст, якого можна підписувати лише подивившись на його сторінку у Вікіпедії. Трансфер у Китай також можливий”, – сказав Шаблій.

Раніше Гусєв казав, що не збирається завершувати кар’єру, однак продовжувати свої виступи в українських командах не планує.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>