Гігантський сноубордист з 1218 дронів на Олімпійських іграх 2018

Компанія Intel під час відкриття зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані запустила у повітря 1218 квадрокоптерів, які формували різні фігури, в тому числі олімпійську емблему з п’яти кілець.

Про це повідомляє Wired.

Інженери Intel кілька років розробляють програмне і апаратне забезпечення для синхронних польотів безлічі безпілотників і періодично демонструють їх можливості за допомогою світлових шоу.

Читайте: У небі над Гуанчжоу влаштували світлове шоу з 1180 дронів

Під час церемонії квадрокоптера зі світлодіодами літали над лижниками і сноубордистами, і їх рій приймав різні форми, в тому числі сноубордиста і олімпійської емблеми з п’яти кілець.

Через вимоги безпеки шоу проводилося заздалегідь і транслювалося у записі.

Intel використовує квадрокоптери Shooting Star власної розробки, обладнані масивом кольорових світлодіодів і які можуть літати до 20 хвилин на одному акумуляторі.

Під час колективного польоту вони не взаємодіють один з одним безпосередньо і зв’язуються тільки з координуючим комп’ютером.

Нагадаємо, у Китаї показали випробування дрон-таксі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>