Гірників шахти ім.Засядька вивели на поверхню

Гірників шахти ім.Засядька вивели на поверхню

На шахті тривають відновлювальні работи. Енергетики намагаються відновити електропостачання.


шахта, макеевка

<!–  104    –>

Рятувальники вивели на поверхню гірників шахти ім. Засядька, які опинилися заблокованими під землею в результаті знеструмлення підприємства. Про це повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

“Сьогодні в результаті пошкодження високовольтного кабелю, що живить шахту ім. Засядька у Донецьку, вугільне підприємство було знеструмлено. В результаті цього 104 гірники опинилися заблокованими під землею. Всі вони оперативно були виведені на поверхню”, – сказано в повідомленні.

На шахті тривають відновлювальні роботи.

Як повідомляли раніше, сьогодні, в результаті пошкодження високовольтного кабелю, що живить шахту ім. Засядька в Донецьку, вугільне підприємство було знеструмлено. В результаті цього 104 гірники опинилися заблокованми під землею.

“Шахта ім.Засядька” є одним з найбільших в Україні виробників коксівного вугілля, обладнана потужною когенераційною станцією. Засновниками ВАТ є держава в особі ФДМ (володіє 16,04% акцій) і організація орендарів шахти. За матеріалами: ZN.UA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>