Дамаск назвав нічні авіаудари по Сирії грубим порушенням міжнародних законів

Ракетні удари, зроблені США, Великобританією і Францією по Сирії, є грубим порушенням міжнародних законів, вважає сирійська інформаційна агенція “САНА”.

“Така потрійна агресія є грубим порушенням міжнародних законів”, – йдеться в її повідомленні.

Водночас державне сирійське телебачення заявило, що західні ЗМІ значно перебільшують результати нічних авіаударів. Там показали звернення міністерства інформації країни, у якому громадян закликають “не звертати уваги на будь-які повідомлення ЗМІ”.

Тим часом, за інформацією сирійської влади, США, Великобританія і Франція в суботу, 14 квітня, випустили по країні близько 30 ракет, третину з яких вдалося збити. Наразі проводиться оцінка завданих обстрілом збитків.

Раніше в Міноборони Росії зазначили, що жодна з випущених по Дамаску ракет не входила до зони відповідальності російських ППО в Тартусі і Хмейміме.

Нагадаємо, вранці президент США Дональд Трамп виступив з екстреним заявою про те, що збройні сили США, Великобританія і Франція завдали удари по сирійським об’єктам, пов’язаних з хімічною зброєю

Пізніше газета The New York Times з посиланням на представників Міноборони Великобританії повідомила, що у нанесенні ракетних ударів були задіяні чотири британських винищувача-бомбардувальника Panavia Tornadо, які випустили крилаті ракети Storm Shadow у бік об’єкта поблизу міста Хомс, де, імовірно, таємно зберігалася хімічна зброя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>