Данія ратифікувала Угоду про асоціацію України і ЄС

Данія ратифікувала Угоду про асоціацію України і ЄС

Данія ратифікувала Угоду про асоціацію України і ЄС


Данія ратифікувала Угоду про асоціацію України і Європейського союзу. Про це повідомив міністр закордонних справ Данії Мартін Лидегор. Новину передає «Преса України».

Угоду про асоціацію України і Європейського Союзу ратифікувала ще одна країна – Данія. По словах міністра закордонних справ Данії Мартіна Лидегора, це важливий крок у напрямку тісної співпраці.

«Дуже радий, що Данія тільки що ратифікувала Угоду про асоціацію ЄС з Україною, Молдовою і Грузією. Важливий крок у напрямку більш тісної співпраці», – написав він.

Нагадаємо, 3 грудня Президент України, Петро Порошенко повідомив, що Сенат Польщі в присутності української делегації ратифікував Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом.

Загалом, Угоду про асоціацію України з Євросоюзом раніше ратифікували Угорщина, Швеція, Естонія, Словаччина, Болгарія, Литва, Латвія, Мальта, Чехія, Польща та Румунія.

Очікується, що ЄС ратифікує документ до травня 2015 року.

Читайте також:


Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>