Даріо Срна: Футболісти, які перебувають тут – вони і є справжній …

Даріо Срна: Футболісти, які перебувають тут – вони і є справжній …

Капітан донецького Шахтаря Даріо Срна оцінив підготовку команди до матчу за Суперкубок проти Динамо і розповів про своє ставлення до футболістів-втікачів.

– Даріо, втрата шести гравців перед матчем за Суперкубок із Динамо стала для вас великою несподіванкою?

– У першу чергу, хочу сказати, що поки що не готовий давати коментарі з цього приводу. Повинен минути якийсь час, щоб усе усвідомити і сформувати думку. У нас хороша команда. І все, що трапляється, може нас лише об’єднати. Шахтар завжди прагнув і прагнутиме до перемоги. Зараз ми готуємося до дуже важливої гри. Труднощі є, але я вважаю, що команда, яка завтра вийде на поле, віддасть усі свої сили для перемоги. У нас усе попереду: чемпіонат, Кубок, Ліга чемпіонів… Будемо йти до цілей, які поставив перед нами президент, які ми самі перед собою поставили! Зараз ми в готелі, сконцентровані на матчі з Динамо. А все, що відбувається, має ще більше допомогти нам стати одним цілим. Я вдячний усім футболістам – і українцям, і бразильцям, – які перебувають тут. Вони і є справжній Шахтар!

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили про те, що шестеро гравців Шахтаря залишилися у Франції, не побажавши вирушити до Львова.

– Матч із Динамо абсолютно непередбачуваний? У якій формі Шахтар, у якій – суперник, складно сказати напевне до старту офіційних ігор.

– Я вважаю, що Шахтар і Динамо завтра проведуть хороший матч. Думаю, буде повний стадіон. Нас прийняли дуже добре: прекрасне місто, прекрасна арена. Очікується видовищна, відкрита гра. Початок сезону. Суперкубок – це трофей. І ми будемо битися за всіх своїх уболівальників, за Донбас, за людей, які зараз переживають складну ситуацію. Будемо грати. Шахтар ніколи не залежав від одного, двох, трьох футболістів. Шахтар завжди був єдиною командою, завдяки чому він домагається результату. І тренер довіряє футболістам, які перебувають тут.

– З Динамо Сергія Реброва Шахтар уже грав. Кияни змінилися? Щось нове Ребров вніс?

– Вважаю, що Динамо набирає. Ребров – дуже хороший тренер, який раніше провів прекрасну кар’єру у цьому клубі. Динамо – хороша команда. У суперника зараз немає таких проблем, як у нас, – це його перевага. Але й ми не збираємося шукати собі алібі. Я вважаю, що шанси – 50 на 50. Ми будемо грати, як грали. І хоча буде важко, чекаємо перемоги.

– Про ситуацію в Донецьку неможливо не думати?

– Звісно. Клуб робить для нас усе можливе, щоб ми працювали спокійно. Але від цієї теми нікуди не дітися. Усі знають, який складний попереду чемпіонат. Поки що ми фактично всі матчі проводимо на виїзді. Нелегко грати і не думати про Донецьк. Подивимося, як це все буде. Але кожен футболіст, який перебуває тут, віддасть сили за Шахтар. Ми зробимо все, щоб завтра вийти на поле з холодною головою і зіграти в наш футбол.

Нагадаємо, що у вівторок, 22 липня, відбудеться матч Суперкубка України 2014 Шахтар Донецьк – Динамо Київ. Початок онлайн-трансляції матчу на СПОРТ bigmir)net о 21:00. Шахтар – Динамо: Де дивитися матч за Суперкубок України?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>