Два корпуси "Охматдиту" залишилися без опалення через … – Інтерфакс

Два корпуси "Охматдиту" залишилися без опалення через … – Інтерфакс

Два корпуси Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” та кілька житлових будинків залишилися без опалення через прорив центральної теплотраси на проспекті Перемоги в Києві.

Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у вівторок, прорив теплотраси стався у вівторок близько 16.00. У результаті без опалення залишилися ендокринологічне відділення та відділення онкогематології, в яких перебувають близько 130 дітей.

“60 дітей із корпусу ендокринології переведено до інших корпусів, а корпус онкогематології – це стерильна зона, дітей звідти виводити не можна, тому там підключили обігрівачі, генератори. Поки що температура не впала”, – зазначили в прес-службі ДСНС.

На місце події одразу прибув голова ДСНС Сергій Бочковський, він організовує роботу рятувальників для того, щоб обігріти ці приміщення. Також працюють співробітники служби порятунку КМДА та в. о. міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець.

Відновлення теплотраси очікується до ранку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>