Два працівники насосної станції загинули під час обстрілу на …

Два працівники насосної станції загинули під час обстрілу на …

У результаті артилерійського обстрілу насосної станції сьогодні в 10:00 були смертельно поранені два співробітника КП “Компанії “Вода Донбасу” та пошкоджено будівлю насосної станції, передає УНН з посиланням на комунальне підприємство “Компанія “Вода Донбасу”.

Згідно з повідомленням, внаслідок артобстрілу в 10:30 була зупинена робота насосних агрегатів насосної станції we підйому, а в 12:00 – станції II підйому. Обслуговуючий персонал не мав можливості працювати під час обстрілу. Робота каналу “Сіверський Донець – Донбас” тимчасово зупинена.

“Відновлення роботи буде можливо після припинення вогню, обстеження обладнання, можливості доставки працівників і забезпечення зв’язку”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, на період зупинки каналу Сіверський Донець-Донбас водопостачання міст і селищ буде здійснюватися з резервних водоймищ.

“У разі тривалої зупинки каналу можливий перехід міст на скорочений графік подачі води”, – йдеться у повідомленні КП.

Нагадаємо, у ДонОДА повідомили, що 7 червня озброєні люди вторглися на територію Карлівського водосховища на Донбасі та припинили спуск води.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>