Двох українських хокеїстів дискваліфікували через договірний матч на ЧС-2017

Хокеїстів збірної України Едуарда Захарченка та Володимира Вариводу відсторонили від участі у всіх змаганнях через скандал щодо здачі матчу проти Південної Кореї на чемпіонаті світу-2017 у дивізіоні I-A, який відбувся весною в Києві.

Віце-президент Федерації хокею України (ФХУ) Георгій Зубко на своїй сторінці в соцмережі повідомив про те, що Захарченко та Варивода були дискваліфіковані.

“Офіційно. Рада Федерації схвалила рекомендацію комісії і дискваліфікувала Едуарда Захарченка та Володимира Вариводу. Проведення графологічної експертизи підтвердило, що розписки дійсно були дані Захарченком та Вариводою. Розслідування з приводу інших фактів триває. Найближчим часом можуть з’явитися нові фігуранти не тільки серед спортсменів, але і серед функціонерів команд”, – написав Зубко.

“Ми не розглядали питання про те, чи був матч “зданий” чи ні. Уже сам факт написання такої розписки є підставою для дискваліфікації. Рада Федерації дискваліфікувала хокеїстів від участі у всіх змаганнях. Відповідні матеріали будуть передані в правоохоронні органи, Міжнародну федерацію хокею і Міністерство молоді та спорту України”, – прокоментував рішення президент ФХУ Анатолій Брезвін.

Ймовірно, йдеться поки не про повноцінну дискваліфікацію, а про тимчасове відсторонення гравців до завершення розслідування у цій справі.

Нагадаємо, раніше в пресі з’явилися розписки двох гравців збірної України, в яких вони пообіцяли, що повернуть по 30 тисяч доларів, якщо не виконають умови щодо фіксованого результату у матчі ЧС-2017 з Південною Кореєю.

Гра завершилася перемогою корейців у серії булітів з рахунком 2:1.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>