Двоє впливових польських політиків погодилися стати радниками …

Двоє впливових польських політиків погодилися стати радниками Фірташа

Вже двоє впливових польських політиків погодилися співпрацювати із заснованим на гроші Дмитра Фірташа у Відні Агентством модернізації України, передає Еспресо.TV.

Це колишні очільники польського уряду Влодзімєж Цімошевич та Вальдемар Павляк.

Агентство модернізації України створене Дмитром Фірташем на початку березня цього року, у той час як олігарх очікував на рішення австрійського суду щодо екстрадиції до США після звинувачення в участі у корупційних схемах та відмиванні грошей.

Від початку співпрацю з проектом декларували відомий французький філософ Бернар-Анрі Леві, колишній єврокомісар з питань розширення Ґюнтер Фергойґен та екс-міністр фінансів Німеччини Пеер Штайнбрюк.

Останній, щоправда, цього тижня повідомив, що припиняє співпрацю з Агентством.

Від початку з Агентством співпрацює польський екс-прем’єр Влодзімєж Цімошевич. Як він пояснює, його запросили написати проект плану боротьби з корупцією в Україні для незалежного австрійського фонду.

Цімошевич підкреслює, що не матиме впливу, як використовуватимуться його напрацювання. Коментуючи олігархічний статус Фірташа, польський політик зауважив, що в Україні крали практично усі, а однією з його рекомендацій для українців якраз і є боротьба з корупцією.

Схоже своє рішення про співпрацю мотивує інший екс-прем’єр Польщі Вальдемар Павляк, котрий долучився до ініціативи Фірташа дещо пізніше. Він має бути радником у сфері економіки.

Павляк посилається на прізвища відомих західних політиків, які вже співпрацюють з Агентством та підкреслює, що бачить Фірташа насамперед як голову Федерації працедавців та профспілок України.

Фото novostey.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>