Дві росіянки попросили статус біженця в Україні через утиски щодо етнічного коріння

Жінки  прибули із РФ пішки з маленькою дитиною.

Дві громадянки Росії  у міжнародному автомобільному пункті пропуску “Гоптівка”, що в Харківській області, попросили статус біженців в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

Зазначається, що 47-річна жінка та її 20-річна донька прибули із РФ пішки з маленькою дитиною.

“В ході бесіди жінки розповіли, що, у зв’язку з українським походженням та українським громадянством онучки, в Росії вони не могли працевлаштуватися та не отримували належної медичної допомоги”, – йдеться у повідомленні.

Таким чином вони втомилися від постійних утисків за етнічну приналежність і були змушені просити статусу біженців, адже побоювались за своє життя та життя дитини.

Згідно з повідомленням, після оформлення відповідних документів громадянок Росії направили до Державної міграційної служби в Харківській області.

Раніше повідомлялося, що з початку 2016 року 54 громадянина Російської Федерації звернулися до українських органів влади із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. Своєю чергою, у 2015 році таких осіб було 86, а в 2014 – 130.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>