Делегація зі США прибула до КНДР для підготовки зустрічі між Трампои і Кім Чен Ином – WP

Американська делегація прибула до КНДР для підготовки зустрічі між президентом США Дональдом Трампом і лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на інформовані джерела.

Співрозмовники видання розповіли, що до складу делегації увійшов колишній посол США у КНДР Кім Сон, який спеціально був відкликаний зі служби в американському посольстві у Філіппінах для керівництва підготовкою зустрічі.

Також США представляють фахівець з Кореї Ради національної безпеки Аллісон Хукер і представник Міністерства оборони.

“Команда займеться головним питанням майбутньої зустрічі — проблемою ядерної зброї Північної Кореї”, — пише видання.

Нагадаємо, 24 травня Дональд Трамп заявив, що його зустріч із лідером Північної Кореї Кім Чен Ином, запланована на 12 червня, не відбудеться. При цьому він звинуватив північнокорейський режим у “ворожнечі”. КНДР назвала рішення про скасування саміту “вкрай прикрим”, втім заявила про готовність до подальших переговорів із США. Наступного дня після скасування саміту Трамп заявив, що він все ж таки може відбутися 12 червня, як початково планувалося.


ВідеоТрамп відмовився від переговорів з Кім Чен Ином через “надзвичайну лють і відверту ворожість”

Історичну зустріч скасовано: Дональд Трамп відмовився від особистих переговорів з Кім Чен Ином, що мали відбутися 12 червня у Сінгапурі. Про це Білий дім повідомив, оприлюднивши листа президента США до лідера Північної Кореї. Трамп у ньому пояснює, що дуже хотів зустрічі, але змушений її скасувати. Північна Корея відповіла – якщо переговори не відбудуться, країни опиняться на межі ядерної війни.

Трамп відмовився від переговорів з Кім Чен Ином через надзвичайну лють і відверту ворожість

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>