День взяття Бастилії: у Франції підпалили майже 900 авто

У Франції учасники масових заворушень під час святкування Національного дня спалили 897 автомобілів, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

“В низці міст Франції, яка відзначала 14 липня національне свято — День взяття Бастилії, були зафіксовані безлади. Екстремісти і хулігани підпалили близько 897 автомобілів, поранення отримали 13 поліцейських і військовослужбовців”, — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що особливо високою активність правопорушників була в Парижі і Севрані. Під варту були взяті 368 людей.

У МВС країни додали, що уникнути більш серйозних наслідків вдалося завдяки залученню посилених нарядів поліції, і назвали ці напади “неприпустимими”.

До слова, президент США Дональд Трамп назвав “приголомшливим” свій візит до Франції і зустріч з французьким президентом Еммануелем Макроном.

Тим часом, як повідомляють ЗМІ, учасники акції выступилит проти візиту в країну президента США Дональда Трампа, а також проти соціальних реформ французького лідера Еммануеля Макрона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>