Державіаслужба закликала українців не користуватися смартфонами Galaxy Note 7 у літаках

Крім того, пасажирам рекомендується не здавати їх у багаж.

Державна авіаційна служба України застерігає та рекомендує пасажирам не вмикати Samsung Galaxy Note 7 на борту літаків.

Про це повідомили у прес-центрі Державіаслужби.

“Зважаючи на заяву компанії Samsung, щодо виявлених в результаті розслідування проблем з батареєю пристроїв Samsung Galaxy Note 7, Державна авіаційна служба застерігає їх користувачів від можливої небезпеки”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що з метою зменшення ризиків, рекомендується пасажирам та екіпажам не вмикати та не заряджати зазначені пристрої на борту літаків, а також не здавати їх у багаж.

“Крім того, пасажирам рекомендується негайно повідомляти екіпаж салону, якщо вказаний пристрій пошкоджений, задимлюється, нагрівається або загублено на борту”, – додали у прес-центрі.

Як відомо, минулого тижня Федеральне управління авіації США (FAA) попередило пасажирів, про небезпеку використання смартфона Galaxy Note 7 на борту літаків через займання пристроїв під час зарядки.

Ряд австралійських авіакомпаній – Qantas Airways, Jetstar, Virgin Australia, Tiger Airways раніше пасажирам заборонили використовувати Galaxy Note 7 на борту через проблеми з акумуляторами смартфонів. Після гучного скандалу, Samsung Electronics звернулася до власників Galaxy Note 7, закликавши їх не використовувати пристрої і принести їх в сервісний центр для заміни.

2 вересня вона оголосила про глобальне відкликання смартфонів Galaxy Note 7, надійшли в продаж лише в серпні поточного року, через виявлені дефекти акумуляторів. До моменту оголошення про відкликання Galaxy Note 7 компанія відвантажила близько 2,5 млн цих пристроїв і оновлені смартфони, з новими акумуляторами, будуть доступні тільки 19 вересня.

12 вересня, капіталізація корпорації Samsung Electronics впала на $ 14 млрд через негативні відгуки про смартфони Galaxy Note 7. За підсумками торгів у п’ятницю акції Samsung подешевшали на 3,9%, таким чином, за дві сесії ринкова вартість компанії зменшилася відразу на $ 22 млрд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>