Держдеп спростував причетність США до загибелі генерала РФ в Сирії – РБК

У Держдепі заявили, що США не причетні до загибелі генерала РФ в Сирії і не підтримують терористів в цій країні. Про це заявила офіційний представник Держдепу США Хізер Науерт у своєму Twitter.

Вона зазначила, що заяви про те, що “США підтримують ІД або причетні до смерті російського воєначальника, фактично не мають під собою підстави”.

“США і коаліція мають єдину мету – знищення ІД”, – сказала вона.

Разом з тим Хізер Науерт звинуватила російськіих офіційних осіб у “невідповідних правді і даремних” заявах. При цьому вона зазначила, що США продовжать роботу по скороченню напруженості відносно РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті мінометного обстрілу в Сирії був убитий генерал-лейтенант російської армії Валерій Асапов. Раніше Асапов командував бойовиками терористичної організації ДНР, зокрема, він керував так званим “1-м армійським корпусом”, який дислокується в Донецьку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>