Держдеп США підтвердив інформацію про вторгнення і …

Держдеп США підтвердив інформацію про вторгнення і …

Речник державного департаменту США Джен Псакі також заявила про умисне замовчування Росією загибелі власних солдатів, в тому числі – перед їхніми родинами. 


псаки

<!–         –>

Прес-секретар Держдепу США Джен Псакі заявила про отримання нових відомостей щодо колон російських танків і ракетних обстрілах на території Південно-східної України. Ці дані свідчать про пряме вторгнення додаткових військ РФ до України з метою контрнаступу в Донецькій і Луганській областях.

Про це журналістам повідомила спікер Держдепартаменту США Джен Псакі, передає “Радіо Свобода”.

“Були повідомлення про додаткові колони російських танків, ракетні обстріли і бронетехніку, яку використовують проти громадян в південно-східній Україні. Ми також бачили повідомлення про обстріл сепаратистами житлових районів у прибережних містах між кордоном і Маріуполем. Ми бачили повідомлення про важкі бої і обстріли в районі міста і аеропорту в Донецьку”, – зазначила речник.

Псакі також стурбована тим, що росіяни мовчать про свої дії в Україні, приховуючи загибель власних солдатів і тримаючи в невіданні їх сім’ї.

Нагадаємо, раніше Ангела Меркель зажадала від Путіна пояснень вторгнення російських військ в Україну. За матеріалами: Радіо Свобода

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>