Держкіно заборонило до показу в Україні 71 фільм за участю …

Держкіно заборонило до показу в Україні 71 фільм за участю …

Держкіно заборонило до показу в Україні 71 фільм за участю Охлобистіна (відео) События на ТК Украина

Експертна комісія Держкіно не мала претензій до самих фільмів, а прийняла превентивні заходи, щоб іншим не кортіло

Інформаційна війна з Росією триває, а там з’являються такі неабиякі “бійці” як Іван Охлобистін і Михайло Пореченков. І оскільки протистояння в цій сфері триває, експертна комісія з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Державного агентства України з питань кіно вносить свою лепту у протистояння. Сьогодні були заборонені до показу всі фільми за участю російського актора Івана Охлобистіна. Про це журналісту каналу “Україна” розповів член комісії Віталій Капранов.

“Навідміну від СБУ, яка може оголосити Охлобистіна персоною non grata, не пускати в Україну і інше, ми маємо справу з його творчістю, з кіно, і повинні реагувати, оскільки всі ці фільми підтримують його авторитет і спонукають інших до подібних дій. Наше завдання відреагувати на виклик, які нам кинули Охлобистін і Пореченков”, – заявив Капранов.

Отже комісія анулювала прокатні посвідчення на всі фільми до яких причетний Охлобистін, як актор, режисер, продюсер. Всього 71 фільм був заборонений до показу в Україні в будь-якій формі. Капранов повідомив, що на його думку та й експертної комісії, в самих фільмах нічого забороненого немає, питання викликала сама персона Івана Охлобистіна. Комісія прийняла рішення одноголосно

“Таким чином, ми зменшили запал інших російських акторів випендрюватися. Адже це б’є не стільки по акторові, скільки по продюсеру. І на сьогодні ми маємо інформацію, що продюсери в нових фільмах обговорюють з акторами і ставлять умови в контракті “Не випендрюватися”, не скорочувати потенційний ринок”, – зазначив експерт.

Нагадаємо, Охлобистін відзначився своїми скандальними висловлюваннями на підтримку анексії Криму та бойовиків на Сході України.

Читайте також:
В Україні заборонять показувати всі фільми за участю Охлобистіна
В Україні можуть заборонити до показу фільми і серіали за участю Охлобистіна
Скандальний Охлобистін хоче приїхати на Новий рік в Одесу
Охлобистін привіз у Донецьк подарунки для бойовика “Мотороли” і заявив про готовність воювати за “ДНР”


Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>