Держприкордонслужба: Українські «біженці» Росії ввижаються

Держприкордонслужба: Українські «біженці» Росії ввижаються

 

У Державній прикордонній службі України заявляють про відсутність українських біженців на кордоні з Росією.

“Держприкордонслужба України повідомляє, що на кордоні з Росією жоден громадянин України не висловив бажання отримати статус біженця в Росії”, – йдеться в коментарі прикордонного відомства, переданому агентству “Інтерфакс-Україна” у середу.

У Держприкордонслужбі зазначили, що російські ЗМІ з посиланням на уповноваженого з прав дитини при президенті РФ Павла Астахова поширюють неправдиву інформацію про тисячі біженців з південного сходу України, яких нібито приймає Ростовська область.

“За минулу добу кордон з Росією на виїзд з України перетнули 11417 громадян України. Для прикладу: 2 червня ця цифра становила 11151 громадянин України, а напередодні минулих вихідних, 30 травня, – 15380 українців. Майже така ж кількість громадян України щодня перетинає українсько-російський кордон на в’їзд в Україну”, – зазначили у відомстві.

У прикордонній службі України нагадали, що раніше Астахов вже поширював неправдиву інформацію про нібито затримання українськими прикордонниками автобуса з дітьми на кордоні з Росією.

Уповноважений з прав дитини в РФ Павло Астахов написав в “Твіттері”, що понад 7 тис. біженців з південного сходу України прийняла за останню добу Ростовська область.

“За минулу добу в Ростовську область в’їхало рекордна кількість громадян України – понад 7 тис. З кожним днем зростає кількість біженців”, – заявив Астахов.

Також Астахов повідомив, що губернатор Ростовської області Василь Голубєв ввів режим надзвичайної ситуації на прикордонних з Україною територіях у зв’язку з високим потоком біженців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>