Держсекретар США Джон Керрі у промові використав гасло …

Держсекретар США Джон Керрі у промові використав гасло …

Текст опублікований на сайті Держдепу, передає УНН.

Він наголосив, що ніколи не забуде тих, хто втратив своє життя і віддав свій голос за свободу і гідність.

“Протягом трьох місяців минулого року українці вистояли, незважаючи на довгі ночі, гіркий холод, і жорстокі заходи з боку уряду, який відмовлявся почути свій власний народ. Снайпери стріляли в них з дахів будинків, загинуло понад 100 осіб – демонстрантів і поліції”, – сказав Джон Керрі.

Він нагадав, що українці відзначають першу річницю Революції Гідності, коли протестувальники Євромайдану постали проти несправедливості і викликали народження нової України.

“Я відвідав Київ у період цих протестів, і я був натхненний незвичайною силою українського народу. Я бачив барикади, зроблені з матраців і викинутих стільців, спалені шини та вуличні світильники, пронизані кулями. І я покладав троянди і свічки тим, хто поліг на  вулиці Інститутській. Але те, що надихнуло мене найбільше – самі українці , які прагнуть до демократичного і європейського майбутнього.

Сьогодні ми єдині з Україною і пам’ятаємо про жертви Небесної Сотні. Ми також визнаємо зусилля народу України для досягнення прогресу в цей важкий рік. Зі Львова до Луганська, з Чернівців в Севастополь, українці збираються разом, щоб визначити своє майбутнє. І, нарешті, ми приєднуємося до вас в оголошенні, Слава Ukrayini. Слава Україні.

Америка стоїть з вами”, – підкреслив Джон Керрі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>