Держслужбовець з Рівненської ОДА вдруге став кращим рефері України

Знаменита столична капела бандуристів дасть у Рівному концерт

У Рівному влаштували сміттєву “люстрацію” місцевому профспілковому лідеру

Городяни обговорюють рекламу в центрі Рівного

На Рівненщині у пожежі згоріли троє людей

Вилучили бурштину на 5 мільйонів гривень [+Фото]

Держслужбовець з Рівненської ОДА вдруге став кращим рефері України [+Фото]

Такий титул посадовцю присвоїли за чесне та неупереджене суддівство у змаганнях з греко-римської боротьби у нинішньому році. Відзнаку йому вручили на Кубку України з греко-римської боротьби, що проходив у Черкасах.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацією спортивної боротьби виділило Петра Нагорного з-поміж восьми десятків суддів з усієї країни.

Для визначенні кращого рефері також проводилося опитування між тренерами, спортсменами, суддями міжнародної категорії та керівниками обласних федерацій спортивної боротьби України.

Звання кращого судді національної категорії зі спортивної боротьби Петро Нагорний отримав вже вдруге. У 2011 році його також було визнано кращим у суддівстві в цьому ж виді спорту.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

[url=http://ogo.ua/articles/view/2015-11-04/69194.html]Браво, чемпіоне! – Порошенко особисто привітав рівненського плавця

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>