Джамала злягла з ангіною (фото) – Kordon.com.ua

Співачка Джамала

фото: прес-служба артиста

У середу, 17 серпня, популярна українська співачка Джамалавиступила з концертом в Стамбулі (Туреччина), подарувавши неймовірні емоції турецьким шанувальникам. А вже на наступний день співачка потрапила в лікарню з фолікулярної ангіною. Про це стало відомо з повідомлення зірки в соцмережі.

«Дорогі мої слухачі, ви знаєте, я жахлива перфекционистка і не люблю, коли артист на сцені скаржиться на стан здоров’я. Або скасовувати виступ або виступати так, щоб ніхто не зрозумів, що ти себе погано почуваєш. Вибачте, що не вийшло сфотографуватися з усіма бажаючими. Але ось уже 4-й день борюся з жахливою фолікулярної ангіною і постійною температурою 39. (Я дуже старалася це приховати). Сама була дуже засмучена, так чекала зустрічі з вами. Я сподіваюся, ви отримали заряд моєї любові незважаючи ні на що. До нових зустрічей! З любов’ю, ваша Джа », – написала Джамала.

Шанувальники тут же почали писати втішні коментарі під постом Джамалиі бажати їй якнайшвидшого одужання. Деякі шанувальники, які були присутні на концерті, написали, що навіть не помітили, що артистці було погано.

скачать dle 10.2 КиноСвин

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>