Джерело в EgyptAir підтвердило катастрофу літака – ЗМІ

A320 імовірно впав у 50-65 кілометрах від північного узбережжя Єгипту.


EgyptAir

<!– –>

Лайнер A320, зв’язок з яким було втрачено в ніч на четвер, впав у Середземне море, повідомив телеканал “Аль-Маядін з посиланням на джерело в авіакомпанії EgyptAir, яка володіла літаком.

Літак виконував рейс Париж – Каїр. Близько 3:45 за київським часом диспетчери втратили зв’язок з екіпажем. При цьому пілоти не подавали тривожних сигналів. A320 імовірно впав у 50-65 кілометрах від північного узбережжя Єгипту. На його борту перебували 56 пасажирів і 10 членів екіпажу.

В район катастрофи вирушили пошуково-рятувальні загони Єгипту і Греції.

Літаки Airbus A320 раніше вже фігурували в тих чи інших инциндентах. Так, 29 березня, авіакомпанія Egypt Air повідомила про захоплення невідомими літака, що виконував рейс MS181 з Олександрії в Каїр. Західні ЗМІ спочатку повідомляли, що на борту літака А320 знаходяться 82 пасажира. Президент Кіпру Нікос Анастасіадіс підтвердив, що викрадення літака авіакомпанії EgyptAir ніяк не пов’язаний з тероризмом – “все це сталося з-за жінки”.

У минулому році, 6 жовтня, пілот American Airlines помер за штурвалом під час польоту. Другий пілот А320 поінформував диспетчерів про те, що капітан без свідомості і авіалайнеру потрібна вільна смуга для негайної посадки, після чого він благополучно посадив літак в Сіракузах (штат Нью-Йорк). На борту перебувало 147 пасажирів.

Також в минулому році, в квітні, пасажирський літак А-320 авіакомпанії Germanwings, що летів з Іспанії в ФРН, розбився 24 березня на півдні Франції в гористій місцевості. На його борту знаходилися 144 пасажири і шість членів екіпажу. Повідомлялося, що розшифровка другого чорного ящика A320 підтверджує умисність дій пілота. Слідство вже надало ряд доказів, що дії пілота були умисними. Зокрема, стало відомо, що перед польотом Любиц шукав в інтернеті способи самогубства і блокування дверей кабіни пілота.


За матеріалами:

Интерфакс


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>