[print_url] => ukr/news/print/dinamo_v_menshosti_obigralo_olimpik_u_chempionati_ukraiini_2078488
[download_url] => ukr/news/download/dinamo_v_menshosti_obigralo_olimpik_u_chempionati_ukraiini_2078488
)

[subscribe] =>
)
–>

Футболісти київського “Динамо” обіграли на столичному НСК “Олімпійський” донецький “Олімпік” (2:0) у матчі 2-го туру 25-го чемпіонату України з футболу серед клубів Прем’єр-ліги.

М’ячі забили Андрій Ярмоленко (12-та хвилина) і Жуніор Мораєс (61), повідомляє Укрінформ.

У другому таймі арбітр зустрічі Віталій Романов вилучив з поля двох центральних захисників “Динамо” – Євгена Хачеріді (на 51-й хвилині) та Олександра Драговича (64). На 87-й хвилині червону картку побачив перед собою вже хавбек “Олімпіка” Володимир Танчик.

Луганська “Зоря” та харківський “Металіст” у паралельному матчі зіграли унічию – 0:0.

Раніше львівські “Карпати” перемогли дніпродзержинську “Сталь” (1:0). Єдиний м’яч з пенальті на 87-й хвилині забив Артур Карноза.

“Говерла” на ужгородському стадіоні “Авангард” розійшлася миром із полтавською “Ворсклою” – 1:1. У господарів гол в активі Дмитра Хльобаса (73-я хвилина), у гостей відзначився Олександр Ковпак (21).

У неділю зіграють дніпропетровський “Дніпро” з одеським “Чорноморцем” (початок – о 19.30, транслює телеканал “2+2″) і “Олександрія” – із запорізьким “Металургом” (19.30, “Футбол 1″).

Розпочався 2-й тур у четвер. Донецький “Шахтар” переміг в гостях луцьку “Волинь” – 4:1.

Голи: Флорентин Матей (43-я хвилина, з пенальті) – у волинян; Тайсон (25), Алекс Тейшейра (40, 55) та Едуардо (90+3) – у донеччан.

Становище команд у турнірній таблиці після суботніх матчів: “Шахтар” – 6 очок (після двох ігор), “Динамо” – 6 (2), “Зоря” – 4 (2), “Металіст” – 4 (2), “Карпати” – 3 (2), “Ворскла” – 2 (2), “Говерла” – 2 (2),”Чорноморець” – 1 (1), “Дніпро” – 1 (1), “Олімпік” – 1 (2), “Волинь” – 1 (2), “Сталь” – 0 (2), “Олександрія” – 0 (1), “Металург” – 0 (1).