"Динамо" має намір подати апеляцію стосовно рішення ФФУ

Київське “Динамо” не погоджується з позицією Федерації футболу України щодо проведення поєдинку “Маріуполь” – “Динамо” у Маріуполі.

Слід зазначити, що вчора Комітет ФФУ з питань стадіонів офіційно ухвалив рішення, що гра 7-го туру між “Маріуполем” та “Динамо” відбудеться на полі господарів.

У зв’язку з цим рішенням віце-чемпіони України хочуть подати апеляцію стосовно вирішення цього питання. Про це, кияни повідомили на своєму офіційному сайті. Далі приводимо текст без правок та виправлень.

“Ми вважаємо, що своїм рішенням члени відповідного комітету ФФУ, включно з його головою Геннадієм Прокоповичем, а також президентом ФФУ Андрієм Павелком, узяли на себе всю повноту персональної відповідальності за проведення матчів чемпіонату, першостей усіх вікових категорій та Кубка України в Маріуполі.

Ми шкодуємо, що Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ визнав можливим зібратися для опрацювання, розгляду і затвердження такого важливого рішення вже після старту змагань, а не до їхнього початку.

Після детального ознайомлення з документально оформленим рішенням Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ, ми залишаємо за собою право оскаржити його в передбачених футбольним регламентом апеляційних інстанціях – у тому випадку, якщо ФК “Динамо” вважатиме недостатніми аргументи, якими керувався комітет, приймаючи дане рішення“, – говориться у заяві “Динамо” Київ.

Нагадаємо, що “Динамо” не хоче їхати до Маріуполя через близьку відстань до зони бойових дій. Зустріч між “Маріуполем” та “Динамо” має відбутися 27-го серпня у рамках 7-го туру УПЛ. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>