"Динамо" оскаржить в Лозанні технічну поразку від "Маріуполя" – РБК

Київське “Динамо” звернеться до Спортивного арбітражного суду (CAS) в Лозанні, щоб оскаржити технічну поразку, зараховане команді за відмову приїхати на матч сьомого туру чемпіонату України з “Маріуполем”. Про це заявив президент столичного клубу Ігор Суркіс в програмі “Профутбол”.

“Ми будемо діяти в правовому полі. Більше я нічого говорити на цю тему поки не буду, крім того, що ми обов’язково звернемося до Лозанни. Мої коментарі з приводу рішення ФФУ вже ні до чого. Тепер незалежний суд повинен все розставити на свої місця” , – сказав Суркіс.

 

“Динамо” відмовилося їхати до Маріуполя з міркувань безпеки. Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України (ФФУ) зарахував киянам технічну поразку за відмову приїхати на матч. Київський клуб оскаржив рішення, на апеляційний комітет ФФУ залишив його в силі.

Нагадаємо, футбольний клуб “Маріуполь” відмовив київському “Динамо” в перегравання матчу 7 туру української Прем’єр-ліги (УПЛ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>