"Динамо" подало апеляцію в УЄФА і сподівається довести, що расизму на трибунах не було

Київський клуб обіцяє назвати імена трьох затриманих зачинщиків бійки.


игорь суркис динамо

<!–  ,    ""  –>

Київське “Динамо” подало апеляцію на рішення УЄФА про проведення двох єврокубкових матчів без глядачів і третього умовно за бійку на трибунах і побиття темношкірих уболівальників. Про це, а також про подробиці бійки на трибунах “Олімпійського” розповів президент “Динамо” Ігор Суркіс.

“На даний момент ми подали апеляцію в УЄФА. Ми практично розібралися з тим, що там відбулося насправді, і можу вас запевнити, що расизму там не було, це чисте хуліганство. Ми можемо тільки просити, якщо треба, клястися, що це було в перший і останній раз.

Але я поклястися можу за себе, за співробітників свого клубу, які будуть сидіти і щиро вболівати за команду. Навіть за ультрас можу поручитися! Але як я можу заприсягтися за купку якихось негідників, які приходять виключно для того, щоб зірвати матч?!”, – сказав Суркіс в інтерв’ю офіційному сайту “Динамо”.

Також президент “Динамо” заявив, що імена зачинщиків бійки будуть озвучені: “Ми знаємо, що три людини затримано, і вони знаходяться під слідством. Не знаю, сидять вони чи ні – я ж не співробітник правоохоронних органів. Їх імена відомі, вони будуть опубліковані, громадськість буде знати про це – нехай люди не переживають.

Зараз точно відомо, що потерпілий згодом хлопець зняв бійку на телефон, і після відмови стерти дане відео його було побито. Тобто має місце проста побутова ситуація, і треба кидати всі сили на боротьбу з цими проявами”.

Нагадаємо, перший матч дискваліфікацію від УЄФА припав на гру проти “Маккабі”, яку динамівці провели при порожніх трибунах. Також кияни мають заплатити штраф у розмірі 100 тисяч євро.


За матеріалами:

ФК Динамо


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>