Для Слов’янської ТЕС будуть купувати вугілля з території …

Для Слов’янської ТЕС будуть купувати вугілля з території …


Слов’янська ТЕС, яка входить до складу ПАТ «Донбасенерго», буде закуповувати вугілля у підприємств, які знаходяться на захоплених територіях Донбасу.

Про це повідомила представник «Донбасенерго» на засіданні НКРЕКП в четвер у Києві, повідомляє агенство «Інтерфакс».

«Там питання вирішується по закупівлі антрациту – договір вже підписаний з “Сніжнеантрацит”, вирішується за “Свердловантрацит”. Для Слов’янської станції найкраще вугілля – це Свердлов», – сказала вона.

За словами представника «Донбасенерго», держпідприємства «Сніжнеантрацит» і «Свердловантрацит» відкрили банківські рахунки, на які будуть перераховуватися кошти в рахунок оплати вугілля.

«Вугілля везуть. Залізницею – є проблеми, авто – немає проблем. Є договір по автотранспорту. 30 тисяч тонн ми плануємо привезти автотранспортом», – сказала вона.

Вона зазначила, що «Донбасенерго» розраховує включити Слов’янську ТЕС в роботу з 31 грудня.

«Плануємо перший, пробний пуск 27 грудня – це 7 блок, 1 корпус. Підключення до мережі – 31 грудня», – повідомила представник компанії членам НКРЕКП.

Зазначимо, що «Донбасенерго» експлуатує Старобешівську і Слов’янську ТЕС сумарною встановленою потужністю 2880 МВт. Робота Слов’янської ТЕС була зупинена через пошкодження в результаті бойових дій, в даний час на станції проводяться відновлювальні роботи.

Старобешівська ТЕС зараз працює 4-ма блоками, 1-2 блоки використовуються в маневреному режимі, до роботи готовы 7 блоків станції. Запаси вугілля на Старобешівській ТЕС – 114 тися тонн.

Раніше повідомлялося, що з 28 листопада Міністерство енергетики зупиняє роботу енергетичних підприємств в зоні АТО.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>